Vitajte na mojej stránke.

Rada by som vám touto formou predstavila svoju tvorbu a tým aj kúsok zo mňa.

Som mamička dvoch malých detí. Mateja a Aničky 🙂 Študovala som na strednej veterinárnej škole a ako to už býva, po jej ukončení som začala pracovať v úplne inom odvetví ako som si predstavovala. V obchode som stretávala a pozorovala veľké množstvo ľudí. A práve tam sa zrodila táto myšlienka.

 Cítim nesmiernu lásku k svojej vlasti. Hrdosť na krajinu, v ktorej som sa narodila.  A bohužiaľ, veľmi často som videla ako množstvo z nich - Slovákov, pyšne nosilo na hrudiach americké alebo iné zahraničné vlajky, či motívy. Veľmi ma to mrzelo. Prečo sa ľudia hanbia nosiť symboly svojej vlasti? Hory či rokliny, hrady a kaštiele, mestečká i malebné dedinky. Všetko tak krásne  jedinečné a hlavne naše 🙂

Záleží mi na tom, aby mali Slováci možnosť nosiť oblečenie s motívami Slovenska. Našimi farbami, štátnymi symbolmi a národnými pýchami. To je ten hlavný dôvod prečo vznikla moja tvorba a s ňou i táto stránka. Dúfam, že sa vám bude moja práca páčiť a ak sa rozhodnete pre niektorý z návrhov, verím, že ho budete nosiť rovnako hrdo ako som ho ja pre vás vyrobila.